Mazurska Arkadia

Gospodarstwo agroturystyczne Mazurska Arkadia położone jest w strefie ciszy w samym sercu Mazur Garbatych. Do dyspozycji Gości oddajemy cztery przestronne i komfortowe apartamenty, dom z bali oraz świetlicę. Mamy miejsce na klimatyczne ognisko i grilla opalanego drewnem. Nasz teren ma prawie 3 hektary, jest ogrodzony i bezpieczny.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy huśtawki, plac zabaw, trampolinę, boisko do siatkówki plażowej, badmingtona i piłki nożnej. Dla naszych Gości mamy przygotowane markowe rowery firmy Giant (w tym dla dzieci foteliki i kaski), kijki do nordic walking, rakietki do badmingtona, łuki oraz boulle. W okolicy mamy piękne i różnej długości trasy rowerowe i biegowe, stadniny koni, parki linowe, spływy kajakowe i safari z dzikimi zwierzętami.

Atrakcje wodno-żeglarskie

Mamy prywatną, piaszczystą plażę z łagodnym i bezpiecznym dla dzieci zejściem do jeziora. Oprócz standardowej żaglówki turystycznej “Haker 530” zapewniamy naszym Gościom bezpłatny dostęp do żaglówek regatowych: “420-tki” i „Finna” oraz żaglówki dziecięcej „Delta”.

Przy pomoście cumują także: rower wodny, łódka wiosłowa, kajaki, a pływanie na desce SUP udaje się nawet wodnym sceptykom. Miłośnicy wędkowania znajdą tu także wspaniały akwen do połowów.

W okolicy mamy Łaźną Strugę, na której można zaplanować kameralny spływ kajakowy nawet z mniejszymi dziećmi. Płynie się zarośniętym korytem wśród przepięknej wodnej roślinności, w otoczeniu szuwarów mijając pola, rozlewiska i lasy.

Świetlica

Na niepogodę mamy rozwiązanie – ponad 100 metrową świetlicę umiejscowioną w oddzielnym, drewnianym budynku. A w niej stół do ping-ponga, piłkarzyki, darty i pianino. Dla dzieci mamy zabawki, klocki, książeczki i gry planszowe, a dla dorosłych mamy bogatą w zróżnicowane tytuły biblioteczkę. W trakcie kiedy dzieci się bawią Rodzice mogą zażywać odpoczynku na tarasie z pięknym widokiem na całą działkę.

W naszym gospodarstwie agroturystycznym w sezonie zapraszamy do korzystania z przydomowego ekologicznego warzywnika oraz z owoców.

Można u nas także zakupić lokalne smakołyki: ekologiczne dżemy, soki, miody i inne przetwory.